Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

YANMA YOK &
DUMAN YOK &
KÜL YOK
&daha fazlası

gloTM gelişmiş tütün ısıtma teknolojisiyle sigaraya kıyasla daha az koku bırakır ve hem dumansız hem de külsüz bir içim alternatifi sunar.

  • Gelişmiş tütün ısıtma teknolojisi ile baştan sona doyurucu ve dengeli bir içim deneyimi
  • Tek tuşla kolay kullanım
  • Daha yoğun bir içim için, sadece gloTM’ya özel Boost özelliğiyle ısıyı anında artırma
  • Sigaraya kıyasla %90-95 daha az toksik madde
  • Ara vermeden 3 kez üst üste kullanım imkanı
  • Tam şarjla gün boyu 20 içime kadar* kullanım imkanı
*Tamamen şarj edilmiş cihaz için bilgi verilmiştir ve kullanım alışkanlığına bağlı olarak sayı değişebilir.
Yeni gloTM Isıtma Teknolojisi

Yeni gloTM Isıtma Teknolojisi

gloTM Hyper cihazında indüksiyonlu ısıtma teknolojisi kullanılır.

Bu gelişmiş ısıtma teknolojisi sayesinde cihazın içindeki metal ısıtma haznesi nuoTM sticks’i sarar ve 260°C’ye kadar ısıtır. Bu sayede nuoTM sticks kısa sürede ısınır ve yoğun bir tütün tadı sağlar.

gloTM cihazı sadece nuoTM sticks ile kullanılır. Farklı aromalara sahip 4 nuoTM sticks çeşidi vardır.

gloTM Hyper Nasıl Kullanılır?

gloTM HYPER NASIL KULLANILIR?

5 kolay adımda kullanım talimatı:
1
Şarj Edin

USB kablosunu takın. Tüm ışıklar yanana kadar bekleyin. 2 saate kadar pil tamamen şarj olur. Tam şarj ile 20 içime kadar kullanım imkanı sunar.

2
nuoTM Sticks’i Yerleştirin

Cihazın üzerinde bulunan kapağı kaydırarak açın ve nuoTM sticks cihazın tabanına değene kadar yavaşça çevirerek yerleştirin.

3
Isıtın

gloTM Hyper, Standart ve Boost olmak üzere 2 farklı ısıtma moduna sahiptir. Cihazı kullanmaya başlarken mod seçiminin yapılması gerekir. İçim sırasında mod değişikliği yapılamaz.

Standart Mod için;

3 saniye boyunca düğmeye basılı tutun. Cihaz titreyince düğmeye basmayı bırakın. Standart modu aktif olunca düğmedeki ışık yanmaya başlayacak. 20 saniye sonra tüm ışıklar kalıcı olarak yanar ve cihaz kullanıma hazır olur. Yaklaşık 4 dakikalık bir içim süresi vardır.

Daha yoğun bir içim sunan Boost Modu için;

5 saniye boyunca düğmeye basılı tutun. İkinci titreşimi hissettiğinizde düğmeye basmayı bırakın. Boost modunu seçtiğinizi belirtecek şekilde ışıklar dönecek. 15 saniye sonra tüm ışıklar kalıcı olarak yanar ve cihaz kullanıma hazır olur. Yaklaşık 3 dakikalık bir içim süresi vardır.

4
Kullanıma Hazır

gloTM cihazını dudağınıza doğru getirin ve normal bir sigara gibi içinize çekerek cihazı kullanmaya başlayın. Kontrol düğmesi üzerindeki dört ışıktan üçünün sönmesi ve cihazın titremesi son 20 saniye kaldığını gösterir. Bu aşamadan sonra gloTM cihazı otomatik olarak kapanacaktır.

5
Cihazı Temizleyin

Cihazınızın soğuduğundan emin olun. Cihazın üzerindeki kapağı kaydırarak açın. Altındaki temizleme kapağını da açın. Temin edilen fırçayla ısıtma haznesinin içini temizleyin. İdeal performans için her 20 kullanımdan sonra temizleme önerilir.