Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

Tütün Isıtma Cihazlarıyla Yapılan 5 Kullanıcı Hatası

Yeni tütün ısıtıcınız glo™ sizi, deneyiminizi bir adım öteye taşımaya davet ediyor. Ancak bir tütün ısıtma cihazı kullanmaya başlamadan önce, tipik yeni kullanıcı ​​hatalarını bilmelisiniz.

  • glo™'yu nuo dışında diğer tütün dallarıyla birlikte kullanmak
  • Isıtma seviyelerini karıştırmak
  • Tütünü ısıtırken glo™'yu duraklatmaya çalışmak
  • Tütün ısıtıcısını e-sigara ile karıştırmak
  • glo™ tütün ısıtma cihazını yanlış veya çok nadiren temizlemek
  • Şarj durumunu kontrol etmemek
  • Arka arkaya çok fazla kullanım gerçekleştirmek


1) glo™'yu nuo dışında diğer tütün dallarıyla birlikte kullanmak

Başlangıçtaki ​​hatamız tütün dallarıyla ilgili. glo™ ile birlikte yalnızca nuo™ Stick’leri kullanmanız gerekir. glo™ ile birlikte kullandığınız nuo™ Stick ürününün birçok çeşidi ve formatı bulunmaktadır. nuo™ Stick satışı yapılan ülkelerde çoğu çeşit ve format bulunmasına rağmen, ürün bazlı farklılıklar olabilir. Bu nedenle ziyaret ettiğiniz satış mağazalarında satın almak istediğiniz nuo™ Stick formatının glo™ cihazınıza uygun olduğunu kontrol etmenizde fayda vardır.

2) Isıtma seviyelerini karıştırmak

glo tütün ısıtma cihazının Standart ve Boost Modu olmak üzere 2 ısıtma seviyesi vardır. Farkların ne olduğunu merak ediyor musunuz? glo™ düğmesine 3 saniye bastığınızda standart mod etkinleştirilir. Öte yandan ikinci bir titreşim hissedene kadar 5 saniye basılı tutarsanız Boost Modu devreye girer. Bu modda seans daha kısa olsa da glo™ size daha hızlı ve yoğun bir deneyimi sunar.

3) Tütünü ısıtırken glo™'yu duraklatmaya çalışmak

glo™'nun uygulama hatalarından kaçınmak için ısıtma işleminin duraklatılamayacağını bilmelisiniz. Isıtma işlemini sadece iptal edebilirsiniz. Kullanım sırasında, glo™ düğmesine 3 saniye basıldığında ısıtıcı kapanacaktır. Yeni bir ısıtma işlemi için ise yeni bir nuo™ Stick kullanmanız gerekecektir.

4) Tütün ısıtma teknolojisini e-sigara ile karıştırmak

Yeni başlayanların çoğu "tütün ısıtma teknolojisi" ve "e-sigara" kelimelerini eş anlamlı olarak kullanır. Bu hatadan kaçınmak için tütün ısıtma cihazları ve e-sigaralar arasındaki tüm farkları açıkladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

5) glo™ tütün ısıtma cihazını yanlış veya çok nadiren temizlemek

Tütün ısıtma cihazları su geçirmez değildir. Bu nedenle cihazın alt kısmındaki ve temizleme kapağındaki nemi bir temizlik bezi ile düzenli olarak temizlemelisiniz. İdeal olarak, bunu her 5 seanstan sonra yapmalısınız. Isıtma odasının [AE1] da 20 seanstan sonra temizlenmesi gerekir. Bunun için sadece ürün kutusundan çıkan temizleme fırçasını kullanın. Bunu yaparken çok hassas olmanız gerekir. Isıtma odasına zarar vermemek için sadece hafif bir basınç uygulamanız yeterlidir.

Kullanımdan hemen sonra glo™'nuzu temizlemek gibi bir hata yapmayın. Tütünü ısıttıktan sonra glo™'nuz tamamen soğumalıdır. Yaklaşık 5 dakika sonra temizleme işlemine başlayabilirsiniz. Dokunarak veya sallayarak kalıntıları çıkarsanız bile glo™ tütün ısıtıcınız bu durumlardan zarar görebilir.

Yeni kullanıcı hatalarına mahal vermeyin

glo™'yu ilk kez denemekle ilgili şüpheleriniz varsa bu hiç önemli değil. Çünkü yeni bir tütün deneyimi beraberinde pek çok soruyu da getiriyor. Doğru ön bilgi ile yeni kullanıcı hatalarından kaçınılabilir. Bunlardan biri veya başka bir problem ortaya çıkarsa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. SSS'lerimizde zaten birçok cevaba ulaşabilirsiniz. Ayrıca glo™ müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 444 93 94 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayabilirsiniz.