Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

Temiz Bir GLO™ İçin Uygulanması Gereken 5 Adım

“glo™ cihazımı nasıl temizlerim?” sorusu bu kategorinin ana konularından biridir. glo™ tütün ısıtma cihazınızı her zaman en iyi performansı göstermesi ve kusursuz çalışması için düzenli olarak temizlemeniz ve bakımını yapmanız önemlidir.

Başlamadan önce

glo™ cihazınızın temizliğine başlamadan önce cihazınızın tamamen soğuduğundan emin olmanız gerekir. Bu yüzden temizlemeye başlamadan önce en az 5 dakika soğumasını bekleyin. Sonrasında işleme başlayabilirsiniz.

glo™ tütün ısıtma cihazınızı ne sıklıkta temizlemeniz gerektiği, doğal olarak cihazı ne sıklıkta kullandığınıza bağlıdır. Genellikle her 5 kullanımdan sonra 1 kez temizlemenizi tavsiye ederiz. Bu nedenle, glo™ tütün ısıtma cihazınızda biriken nemi her 5 kullanımdan sonra almanız gerekir. 20 seanstan sonra ise tüm ısıtma kanalını temizlemeniz, deneyiminizi her zaman en iyi noktada tutacaktır. Temizlik işlemini sadece ürün kutusu içinden çıkan fırça ile gerçekleştirmelisiniz.

Adım 1: Sürgülü kilidi ve temizleme kapağını açın

glo™ Hyper Air’ı temizlemek için hem üst tarafındaki sürgülü kapağı kaydırarak hem de alt tarafındaki temizleme kapağını açarak ısıtma kanalını yukardan aşağıya temizleyebilirsiniz.

glo™ Hyper X2 cihazınız soğuduktan sonra iris kapağı çevirerek acın. Kutunun içinden çıkan glo fırçasıyla altta bulunan kapağı kolayca açabilir ve ısıtma kanalını yukarıdan aşağıya temizleyebilirsiniz.

Adım 2: Temizleme kapağındaki nemi alın

Beş kullanımdan sonra cihazın alt kısmında oluşan nemi ve temizleme kapağını temiz bir bezle temizlemelisiniz. Temizleme kapağını açtıktan sonra bu çok kolaydır. Bu her 5 kullanım sonrasında yapmanız gereken işlemdir.

Adım 3: Isıtma kanalını temizleme fırçasıyla temizleyin

Isıtma kanalını her iki taraftan temizlemelisiniz. Bunun için sadece ürün kutusu içinde bulunan fırçayı kullanın. İyi bir temizleme için fırçayı her iki uçtan da yerleştirerek içeride çevirmelisiniz. Temizledikten sonra sürgülü kilidi ve temizleme kapağını tekrar kapatmalısınız. Bu her 20 kullanım sonrasında yapmanız gereken işlemdir.

Adım 4: Temizleme fırçasını durulayın

Temizleme fırçası akan su altında kolayca yıkanabilir. Her yeni temizlemeden önce fırça tamamen kuru olmalıdır. Dördüncü adımdan sonra glo™ tütün ısıtma cihazınız tekrar kullanıma hazırdır.

Adım 5: Kasayı temizleyin

Tabii ki, kasayı da temizleyebilir ve bakımını yapabilirsiniz. Tütün ısıtıcısını çizilmelere karşı korumak için kullanılmadığı zamanlarda ürüne ait özel kılıflarda saklayabilirsiniz. Bu ayrıca ısıtma kanalında veya USB çıkışında toz birikmesine karşı da yardımcı olur.

glo™ cihaz temizliği hakkında önemli bilgiler

  • Dokunarak veya sallayarak kalıntının çıkarılması, tütün ısıtma cihazına zarar verebilir
  • Isıtma kanalı sadece ürünle birlikte verilen fırça ile temizlenmelidir
  • nuo™ Stick’leri evsel atıklarla atabilirsiniz
  • Lütfen nuo™ Stick‘leri yere atmayınız