Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

gloTM ON THE GO

Yeni Hyper Air çıktı!


En ince, en hafif ve tüm anlarınıza mükemmel şekilde uyar!gloTM ON THE GO


Havadaki yeniliği hissedebiliyor musun? Yeni Hyper Air geldi! Dünyanın dört bir yanındaki uzman Ar-Ge ekibimiz, size kusursuz bir deneyim sunmak için şimdiye kadarki en ince ve en hafif cihazını geliştirdi. HYPER AIR, her yere taşıyabileceğiniz yenilikçi, cep boyutunda bir cihazdır. Geleneksel tütün deneyimlerinin gerçek alternatifi Hyper Air, az koku* ve %100 deneyimi ile anın tadını çıkarmanız için var!


KOMPAKT, HAFİF VE CEP BOYUTUNDA


Yeni Hyper Air, benzersiz tasarımı sayesinde size çarpıcı bir tarz sunmak için tasarlandı. Gökyüzünden ilham alınarak ultra ince tasarım ve farklı renk seçenekleri ile Hyper Air'i her yerde yanınızda taşıyın!

blog_visual1[1].jpg

Ve dahası var! Yeni sürgülü kapak, daha da hijyenik bir deneyim için cihazı toz ve birikintilerden korur. Ayrıca yeni sezgisel LED, şarj durumunu ve oturumun ne zaman bitmek üzere olduğunu bir bakışta kontrol etmenizi sağlar.


TÜM GÜN TEK ŞARJ*

Hyper Air, evde veya hareket halinde, yalnız veya arkadaşlarınızın yanındayken tek bir şarj ile 20 seansa kadar dayandığı* için pilinizin bitmesinden asla kokmayacaksınız!

                                      

Hemen şimdi!

Tüm gloTM cihazlarını keşfedin ve yeni Hyper Air'i kendiniz deneyimleyin!

 

 

*İçilmiş sigaraya kıyasla kullanımından sonra daha az koku. Bu ürün zararsız değildir ve bağımlılık yapan bir madde olan nikotin içerir.

*Yeni üretilen tam şarjlı bir cihazın laboratuvar testlerine ve ortalama günlük tüketime dayanmaktadır. Kişinin kullanım durumuna bağlı olarak değişebilir.

*Yeni üretilen tam şarjlı bir cihazın laboratuvar testlerine dayanmaktadır ve kişinin kullanım durumuna bağlı olarak değişebilir.