Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

gloTM Boost Modu

gloTM Boost modunu duymuş olabilirsiniz... Peki nedir bu Boost modu? Nasıl kullanılır? Tadı değiştirir mi? İşte deneyiminizi daha keyifli hale getiren Boost moduyla ilgili merak ettikleriniz tüm ayrıntılarıyla burada...

gloTM Boost Modu: Neden?

Günlük hayatın ritmi bize sürekli daha hızlı olmamız gerektiğini hatırlatır. Kullandığınız cihazlar son teknolojiyle donatılmışsa siz de ondan hız beklersiniz değil mi? Zaman kaybetmek istemediğinizde, gloTM cihazınızın Boost modunu tercih edebilirsiniz.

gloTM Boost modunun Standart moddan farkı nedir?

gloTM, en son teknolojiyle donatılmış son cihaz gloTM Hyper Air’ı  dünyanın dört bir yanında tüketicileriyle buluşturdu. Yeni gloTM Hyper Air’da gelişmiş ısıtma teknolojisi kullanır. Çalışması, cihazın içindeki manyetik bir alan tarafından sağlanır. Bu durumda, ısıtma çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Gelişmiş gloTM ısıtma teknolojisi doyurucu ve dengeli bir içim sunar. Manyetik alanın kullanıcı için güvenli olduğunu ve cihazın yakınında bulunan metal nesneleri etkilemediğini belirtmek isteriz. Cihaz birçok bağımsız laboratuvarda tekrar tekrar test edilmiştir.

Cihaz iki modda çalışabiliyor: Standart Mod ve Boost Modu. Peki iki mod arasında nasıl bir fark var ?

  • Boost modu süreci hızlandırır ve gloTM Hyper Air sadece 20 saniyede kullanıma hazır olur. Bu süre Standart Mod’da 30 saniyedir.
  • Boost modu süreci hızlandırır ve gloTM Hyper X2 sadece 15 saniyede kullanıma hazır olur. Bu süre Standart Mod’da 20 saniyedir.
  • Boost modu, daha yoğun bir içim deneyimi sunar.
  • Boost modunda kullanım süresi 3 dakika sürer. Standart modda ise bu süre 4 dakikadır.

gloTM’yu hangi modu seçerseniz seçin üst üste 3 defa kullanılabilirsiniz. Cihaz bir tam şarjla 20 içime kadar kullanım imkanı sunar.

gloTM Hyper Air’daki Boost modu nasıl kullanılır?

İşte hızlandırılmış modu seçmeniz için detaylı kullanım talimatı:

  • 5 saniye boyunca cihazın boost düğmesine basılı tutun. Bu süreçte gloTM cihazı ilk 3 saniye sonunda hafifçe titremeye başlayacaktır. Glo Hyper Air’ boost modunu aktifleştirmek bu kadar kolaydır.
  • Cihazın kullanıma hazır olma süresi 20 saniyedir. Bu süreçte cihaz üzerindeki tüm ışıklar kalıcı olarak yanar. Cihaz titrer ve bu artık cihazı Boost modunda kullanabileceğiniz anlamına gelir. 

gloTM Hyper X2’daki Boost modu nasıl kullanılır?

İşte hızlandırılmış modu seçmeniz için detaylı kullanım talimatı:

  • 5 saniye boyunca cihazın boost düğmesine basılı tutun. Bu süreçte gloTM cihazı ilk 3 saniye sonunda hafifçe titremeye başlayacaktır. Glo Hyper X2’ boost modunu aktifleştirmek bu kadar kolaydır.
  • Cihazın kullanıma hazır olma süresi 15 saniyedir. Bu süreçte cihaz üzerindeki tüm ışıklar kalıcı olarak yanar. Cihaz titrer ve bu artık cihazı Boost modunda kullanabileceğiniz anlamına gelir. 

Standart modu etkinleştirmek için cihazın düğmesine 3-5 saniye basılı tutmanız gerektiğini tekrar hatırlatalım. Cihaz hafifçe titredikten sonra düğmeye basmayı bırakın. Tüm ışıklar yanana kadar bekleyin, bu 20 saniye sürecektir. Cihaz tekrar titreyerek kullanıma hazır olduğunu bildirir.

Tercihinize bağlı olarak Standart ve Boost modları arasında seçim yapabilirsiniz. Unutmayın gloTM sayesinde daha fazlasını keşfetmek için daha fazla zamana sahip olabilirsiniz.