Loader

1+1=199 TL İndirim Kodu: Love 1+1=199 TL İndirim Kodu: Love

glo™ Tütün Isıtma Cihazı

Sigarayı tamamen bırakmak istemeyen nikotin tüketicileri için daha iyi bir alternatif*


Sigarayı tamamen bırakmak istemiyorsunuz ama daha iyi bir nikotin seçeneği mi arıyorsunuz? Sigarayı bırakma niyetinde olmayan ancak diğer nikotin seçeneklerini denemek isteyen sigara kullanıcıları için, glo™ tütün ısıtma cihazı gibi bir alternatif var. Bu sigara içme alternatifi hakkında muhtemelen birçok sorunuz olacak. Ancak endişelenmeyin çünkü bu yazıda sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

Günümüzde geleneksel sigaralara birçok alternatif var. Sigarayı bırakma niyetinde olmayan ancak geleneksel sigaraya daha az zararlı bir alternatif arayan yetişkin tütün kullanıcıları için ısıtılmış tütün ürünlerine geçmek bir seçenektir.

glo™ cihazı ile birlikte kullanılan nuo™ Stick ürünü tamamen gerçek tütünden yapılmıştır. Ancak geleneksel sigaradan farklı olarak burada, tütün dalları yakılmak yerine ısıtılır ve duman yerine aerosol oluşturulur. Böylece tüketici dumanı solumaz.

Önemli bir fark olarak, geleneksel sigaralar tamamen ısıtılmış tütün ürünleri ile değiştirildiğinde, geleneksel sigara ürününü tüketmeye kıyasla potansiyel olarak daha düşük bir riske maruz kalınır.

Ayrıca duman oluşmaz ve etrafa yayılmaz. Bununla birlikte ürünün tüketim esnasında etrafındaki havaya ve doğaya etkisi çok azdır.

Sigarayı tamamen bırakmakta güçlük çekenler, bunun yerine %90-95 daha az zararlı toksik madde ile %100 tütün deneyimi** yaşamak için glo™ tütün ısıtıcısına geçebilirler.

Sigaraya en iyi alternatif "sigarayı bırakmaktır"

Sigaranın sağlığınız üzerindeki etkilerinden endişe ediyorsanız, en iyi seçenek sigarayı tamamen bırakmaktır. Çok sayıda halk sağlığı uzmanı ve yöneticisi, sigarayı bırakmak veya sigara kullanımını azaltmak isteyenlerin ilk adım olarak bilinçli bir karar vermeleri gerektiğini defalarca vurgulamıştır. Tamamen bırakma söz konusu olduğunda, irade önemli bir faktördür. Sigara içmiyorsanız başlamayın. Tütün ısıtma ürünlerine geçiş, tütün ürünlerini tamamen bırakmanın bir alternatifi değildir.

Tütün ısıtıcılarına geçmek sigarayı bırakmanıza yardımcı olur mu?

glo™, sigara kullanımını durdurmak veya sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için kullanılan bir cihaz değildir.

Sigaradan glo™ tütün ısıtma teknolojisine geçerken

glo™ her tütün ısıtma cihazı kadar dumansızdır, nikotin içeren bir aerosol oluşturur. Geleneksel sigaralarda olduğu gibi tütün dalını yakmak yerine ısıtarak, yüksek sıcaklıklarda yanma ile ilişkili zararlı maddelerin oluşumu önemli ölçüde azaltılır. glo™, nuo™ Stick adı verilen tütün dallarını ısıtmak için kullanılan elektronik bir cihazdır. Cihaz tütünü yaklaşık 270 dereceye kadar ısıtır. Böylelikle tütünü yakmak yerine ısıtmak, normal sigaralardan yaklaşık %90-95 daha az toksik madde oluşturur.**

Tütün ısıtma teknolojisine geçiş, neredeyse bilinmeyen özelliklere sahip yeni bir teknolojik ürüne geçmek gibi gelebilir. Ancak glo™’ya hızla alışacağınıza eminiz. İlk olarak, cihazı kullanmadan önce tamamen şarj etmek önemlidir. Şarj cihazınızı ve kablonuzu yanınızda taşımak, glo™ kullanırken işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca her zaman yanınızda nuo™ Stick bulundurmayı unutmayın.


* Bu yeni tütün ürünü sağlığınıza zarar verebilir ve bağımlılık yapar.

** Bu ürün risksiz değildir ve bağımlılık yapan bir madde olan nikotin içerir.

Bilimsel olarak standart bir referans sigaradan (yaklaşık 9 mg katran) çıkan duman ile glo™ emisyonlarının Dünya Sağlık Örgütü'nün sigara dumanında azaltılmasını önerdiği 9 zararlı bileşenin ortalaması açısından karşılaştırmasıdır.